اپل سنتر امپراطور جهت رفع نمودن مشکلات آموزشی و پاسخ به سوالات کاربران در خصوص سخت افزار ، مسائل فنی ، مشاوره و راهنمایی هر چه بهتر کاربران محصولات اپل، اقدام به راه اندازی این سامانه پشتیبانی آنلاین به نام care.applecenter.ir نموده و شما کاربر گرامی در صورت داشتن هر گونه سوال فنی و سخت افزاری و یا هر گونه نیاز و سوال آموزشی در مورد تمامی محصولات اپل مانند ایفون، اپل واچ ، تلبت، مک بوک و لپ تاپ اپل و لوازم جانبی اپل، میتوانید با استفاده از این سامانه، بصورت رایگان به پاسخ سوال خود برسید و راهکارهای پیشنهادی مارا که توسط کادر مجرب مجموعه اپل سنتر ارائه گردیده و از منابع اصلی خود سایت اپل استخراج شده را بکار گیرید.

همچنین شما میتوانید در صورت نرسیدن به پاسخ مورد نظر و یا درخواست دریافت اطلاعات دقیق تر در پایان کار توسط سامانه پشتیبانی اپل سنتر امپراطور، به کارشناسان مجموعه متصل شوید، و با ارسال کامنت در اسرع وقت پاسخ مورد نظر خود را دریافت فرمایید و یا در نهایت به تلفن های مجموعه وصل شوید و با کارشناسان اپل سنتر مشاوره رایگان داشته باشید.

اگرچه این سامانه جهت صرفه جویی در وقت و هزینه و همچنین بالا بردن سرعت خدمات رسانی به شما کاربر عزیز طراحی  و راه اندازی شده است. اما لازم به ذکر است در هر زمان از ساعات اداری که بخواهید می توانید به صورت حضوری به فروشگاه و پایانه پشتیبانی اپل سنتر امپراطور مراجعه فرمایید و از خدمات حضوری بهرمند شوید.

 

درباره ما:

اپل سنتر امپراطور در سال 1382 در مجتمع تجاری علاالدین و در زمینه فروش و خدمات پشتیبانی کلیه محصولات اپل، بخصوص لپ تاپ ها و کامپیوتر های اپل، فعالیت خودرا آغاز نمود و از آن زمان شروع به جمع آوری تجربیات و اطلاعات کاربردی و افراد متخصص فنی در زمینه راه اندازی و تعمیرات و خدمات پشتیبانی محصولات اپل نمود. لازم به ذکر است در سالهای ابتدایی کمپانی اپل هنوز محصولاتی مانند تلفن همراه ایفون و تبلت های خود یا همان ایپد را تولید نکرده بود و شرکت های تولید کننده تلفن همراه در روزهای آغازین رشد این صنعت فعالیت داشتند، که البته با توسعه و رشد ناگهانی صنعت تلفن همراه ، کمپانی اپل نیز اولین گوشی های همراه خود به نام ایفون و تبلت خود به نام آیپد را به بازار عرضه کرد و مجموعه اپل سنتر امپراطور این کالاها را نیز درلیست مجموعه محصولات مورد فروش و خدمات خود قرار داد.

در حال حاضر مجموعه اپل سنتر با کادر فنی بسیار مجرب خود و وب سایت فروشگاهی www.applecenter.ir  و همچنین وب سایت سامانه پشتیبانی خود care.applecenter.ir آماده خدمت رسانی هرچه بهتر به شما کاربر گرامی میباشد.