قطع آنتن ایفون 7 و مشکل سرچینگ و بیس باند

اگر علامت آنتن ایفون شما رفته و کلمه …searching نمایان شده بدین معناست که بیس باند و مدار گوشی آنتن ایفون شما از لحاظ سخت افزاری معیوب گردیده است.

مشکل بیس باند و سرچینگ، بیشتر روی آیفون های 7  خود به خود اتفاق میافتد.

قطع آنتن ایفون در آیفون 7 به دلیل نقص فنی کارخانه میباشد و در بیشتر آی فون های 7 پیش می آید و قابل تعمیر در ایران نمی باشد و تنها راه حل آن ارسال ایفون به نزدیکترین اپل استور خدمات دهنده در کشورهای اطراف ایران، جهت تعویض کامل گوشی می باشد. مانند اپل استور دُبی ، اپل استور مالزی ، اپل استور انگلیس؛ سایر اپل استورهای اطراف ایران مانند اپل استور ترکیه ، اپل استور روسیه یا اپل استور چین معمولا به عموم کشورها خدمات کامل ارائه نمی نمایند و فقط به محصولات سفارش کشورهای خودشان خدمات دارند.

لازم به ذکر است اپل استور های مورد نظر فقط در صورتی خدمات و تعویض کالای معیوب را انجام می دهند که دستگاه معیوب مانند ایفون شما تا به حال تعمیر نشده باشد و توسط تعمیرکار دستکاری نشده باشد.

نکته : برخی ادعای تعمیر بیس باند و مدار آنتن ایفون 7 را دارند؛ لازم است بدانید تعمیر میشود ولی پس از تعمیر این مورد مجددا روی آیفون 7 نمایان خواهد شد و تنها راه فقط روی این مدل گوشی، ارسال آن به اپل استور و تعویض آن است.

البته اگر به دنبال ریسک کم هستید.

 

اپل سنتر امپراطور میتواند خدمات ارسال گوشی شما را به نزدیک ترین اپل استور جهت تعویض با گوشی نو انجام دهد. برای کسب اطلاعات دقیق تر میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید :

https://support.apple.com

این مشکل در سایر گوشی های اپل به دلیل آسیب های فیزیکی مانند ضربه ، ابخوردگی و نوسانات برق به وجود می آید.

قطع آنتن ایفون 7 و مشکل سرچینگ و بیس باند